איטום בריכות

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

איטום בריכות

למה איטום בריכות ? לים יש הרבה מאוד יתרונות. החל מצבע הגלים ועד להרגשת החול ברגליים, הווה הים מקום מפלט עבור אנשים שרצו להתבודד עם עצמם ועם מחשבותיהם אך גם עבור קבוצות של אנשים שרצו להעביר סתם יום בשמש.

עם זאת, מסתבר בשנים האחרונות אצל כולנו תדמית שדווקא בריכות הן פתרון נחמד הרבה יותר ליום קיץ שמשי.

בריכות מקפלות בתוכן יתרונות רבים שאינם נמצאים החוף הים. יתרון משמעותי בולט הוא ההיגיינה: בריכות שטופלו בצורה הנכונה מבחינת ניקיון וכלור ו איטום בריכות נקיות הרבה יותר מהים הפתוח.

איטם בריכות
איטם בריכות

בנוסף, בריכות בטוחות הרבה יותר. גם עבור ילדים אך גם עבור מבוגרים, בריכות הן למעשה מתחם מצומצם אשר ניתן לפקח עליו בצורה יעילה הרבה יותר מאשר בים הפתוח.

בריכות אינן דומות לבילוי אחר בחוץ גם מבחינה נוספת: בריכות יכולות להכיל מס' רב של אנשים, לדוגמא ילדים, במקום אחד וכך למעשה להוות עבורם אטרקציה יוצאת דופן.

בנוסף, ניתן לצרף להרבה סוגי בריכות גם אמצעי עזר כמו כדורסל או רשת כדורעף. כך למעשה משודרגות בריכות רבות והופכות למקום שאפשר להעביר בו שעות של הנאה מרובה.

בריכות לאורך השנים נתפסו אצל הרבה מאוד אנשים כפינוק שעולה הרבה מאוד כסף, יותר ממה שרובנו יכולים להרשות לעצמנו.

עם התפתחות חברת השפע, הפכו בריכות למטרה עבור אנשים מכל המעמדות, בין אם מדובר על בריכות פרטיות או אם מדובר על בריכות ציבוריות או עירוניות.

סוגי בריכות

ישנם בריכות מכל הסוגים, ולכן לדוגמא בריכות אולימפיות שונות מבריכות קטנות יותר או בריכות לגיל הרך, אך בכל אופן נתפסות הבריכות כמשהו חיובי אשר שווה להקדיש לו זמן איכות. במקביל, מפתיעה העובדה שאת ההנאה מאותן בריכות סופגים אנשים מכל הגילאים.

עובדה זו קשורה בעיקר לסיבה שכל אחד יכול למצוא בבריכה אליה הוא הולך את הדברים שמעניינים אותו, בין אם זה שיפור הכושר האישי על ידי שחייה הלוך וחזור או בין אם זה בילוי משפחתי משותף.

בריכות גם נתפסות בבתי מלון כמקום אשר בו נמצאים רוב הזמן. אחת ההנאות הגדולות בסוף שבוע במלון, לדוגמא, הוא השהות הארוכה והנעימה בבריכה, מבלי לדאוג בחול ברגליים ובלי רעש המטקות מסביב.

רוב הבתים שבחזקתם בריכות משתדלים לתחזק אותם בצורה היעילה ביותר גם לטובת בריאותם האישית וגם למען אורח חייה של הבריכה. בריכות למעשה דומות למתקנים אחרים, ולכן סביר כי כמו שיש לטפל בגינה הפרטית יש גם לדעת איך לטפל בבריכה.

יתרון אחר חשוב מאוד לנושא בריכות פרטיות הוא נושא שיפור המצב הבריאותי. מחקרים רבים הוכיחו כי שחייה בבריכה מהווה את אחד מאימוני הכושר והסיבולת הטובים והיעילים ביותר.

בנוסף, בריכות גדולות מספיק יכולות להוות פלטפורמה לשיתוף מס' אנשים באימוני השחייה וכך להגדיל את ההנאה וכמובן גם את התועלת. אחת הבעיות הנפוצות אם כן בבתים עם בריכות פרטיות נוגעת לאופן איטומם.

חברתנו נחשבת למומחית בתחום, ומספרת שחשוב מאוד שבאיטום החיצוני והפנימי של הבריכה חייב להיות איכותי מספיק על מנת לא לגרום נזק לבריכה וכמובן לבית.

ברוב המקרים איטום בריכות זול שלא נעשה בצורה הנכונה גורר אחריו הוצאות יקרות שיכולות להכפיל מצד אחד את עלות הבריכה, ומצד שני לגרום לחוסר רצון בה.אנו מתגאים במאות לקוחות, פרטיים ועסקיים, להם נפתרה בעיית האיטום בצורה הטובה ביותר, מה שהשאיר להם הרבה יותר זמן להנאה ושעשוע.