איטום חלונות

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

איטום חלונות

איטום חלונות ודלתות – החלונות והדלתות הם הפתחים של הבית והם המקומות שבהם יש סיכוי גבוה ביותר לרטיבות ולכן יש צורך באיטום מקצועי ואיכותי של חלונות או דלתות שיבטיח לנו חלונות ודלתות יבשים ללא לחות וללא חדירת מים.

רטיבות באזור של חלונות הבית היא תופעה המוכרת לכולנו, רטיבות כזו יכולה להיות מסיבות שונות ,  רטיבות באזור של חלונות הבית הנגרמת כתוצאה מעבודות איטום לא איכותיות שהותירו אזורים לא אטומים באזור של חלונות הבית ועקב כך יש חלחול של מי גשמים לתוך הבית.

איטום חלונות
איטום חלונות

אפשרות אחרת היא רטיבות שנוצרת באזור של חלונות הבית בשל התקנת חלונות רשלנית או פגומה שבוצעה ע"י הקבלן שהתקין את חלונות הבית.

רטיבות כזו יכולה להגרם כתוצאה מפגם כלשהו שהיה במהלך העבודה של התקנת החלונות, או בשל חומרים לא איכותיים שאינם מעניקים אטימות מספקת לאזור של חלונות הבית .

אפשרות אחרת לרטיבות שנוצרת באזור חלונות הבית היא רטיבות כתוצאה מבעיות בבידוד של החלונות.

חלונות הבית הם אזורים בעלי רגישות גבוהה בכל מה שקשור לחדירת מים, חדירת רעשים וחדירת חום או קור.

לכן חלונות הבית זקוקים לעבודת איטום מקצועית שתאטום פתחי החלונות אטימה מוחלטת ויסודית.

כל מי שעומד לשפץ את חלונות ביתו או לרכוש בית חדש וזקוק להתקנת חלונות חדשים רצוי שידאג לשירות של איטום חלונות באזורים הבאים:

  1. בין החלון לבין המשקוף.
  2. בין המשקוף של החלון לבין הקיר.
  3. בין זכוכית החלון לבין ציר החלון.
  4. באזור כיס הגרירה שאליו מזיזים את החלון

איטום של חלונות מתבצע בד"כ באמצעות חומרי איטום מיוחדים הידועים ביכולתם למנוע חדירת מים ולחות.

יש היום שיטות שונות לאיטום חלונות הבית, יש איטום חיובי המתבצע במהלך תהליך הבניה של שלד הבית , ויש איטום שלילי המתבצע מתוך הבית ויוצא לעבר שלד הבית.

איטום שלילי המתבצע מתוך הבית הוא תוצאה של עבודות איטום חלונות לא איכותיות ולא מקצועיות שבוצעו במהלך התקנת חלונות הבית.

איטום איכותי ומקצועי של חלונות מבטיח לנו בידוד תרמי של הבית, וכן בידוד אקוסטי מפני רעשים וכמובן איטום מפני רטיבות.

החברות השונות המספקות שירותי איטום חלונות , מציעות היום סוגים שונים של איטום, בשיטות עבודה מתקדמות ובאמצעות חומרי איטום חדשניים ואיכותיים.

אז אם אתם מעונינים לבצע איטום מקצועי ויסודי של חלונות הבית, איטום שיבטיח לכם קירות יבשים ללא רטיבות ועם בידוד אקוסטי ותרמי ברמה גבוהה.

אנו ממליצים לכם לפנות אל חברתנו אשר מתמחה בביצוע עבודות איטום איכותיות ומקצועיות בעזרת שיטות עבודה מתקדמות וחומרים איכותיים.

חברתנו מציעה ללקוחותיה שירותי איטום מסוגים שונים וכן עבודות איטום בריכות, אחת מהתמחויותיה של חברתנו היא ביצוע מקצועי של עבודות איטום חלונות.