עבודות גבס בסלון

עבודות גבס בסלון

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

עבודות גבס בסלון

כשמגיע הזמן לשיפוצים, אחת השאיפות הגדולות הינה ביצוע שינויים בדירה: שינויים במראה, שינויים באיכות החיים ועוד כהנה וכהנה שינויים. עבודות גבס בסלון, כמו הרכבה פשוטה של פרקט מעניקות את האפשרות לבצע את כל אלה, בפרק זמן קצר יחסית ובהוצאה מינימאלית.

למה דווקא עבודות גבס בסלון?

התשובה לשאלה הזאת היא פשוטה: גבס הינו חומר שקל לעצב, בכל צורה אפשרית. צריך רק לקחת מידות מדויקות, לחשוב איך ייראה החדר או כל חלל אחר שיש כוונה לשפץ ולצאת לדרך. המקצוענים האמונים על עבודות גבס בסלון יגיעו אם החומרים המוכנים, יחתכו ויתאימו אותם במקום לחדרים שנבחרו.
מובן מאליו כי לפני ביצוע עבודות הגבס בסלון, יש צורך ואפילו חובה לבצע את כל השיפוצים הפולשניים בבית: חובה לסיים את כל עבודות האינסטלציה, שכן אלה כמוהן כמו ניתוח לב פתוח: יודעים היכן מתחילים, אבל לא יודעים היכן מסיימים, וכל הבית פתאום מלא בורות. כך גם עבודות חשמל שונות, הדורשות לעיתים קרובות ביצוע חפירות בקיר, קידוחים למיניהם ומה לא.

עבודות גבס בסלון – כל היתרונות.

אחרי שהסתיימו כל השיפוצים, מגיעה העת להביא את הבית למצב שעליו חלמו בעלי הבית תקופה ארוכה: הסלון יכול להפוך לאולם נשפים בארמון מלכותי עתיק, עם נברשות תלויות, פרקטים ברצפה, עמודים ותקרות מעוצבות להפליא. חדר השינה יהפוך לחדר מלכותי, מלא ריהוט מתוחכם ואיכותי. גם מקומם של המטבח וחדר האמבטיה לא נפקד וגם הם זוכים לעדנה מחודשת.

ויתרון נוסף יש לביצוען של עבודות גבס בסלון: כיון שמדובר פה למעשה על יצירת אשליה, קורה ברוב המקרים שיש מרווח בין קירות ועבודות הגבס בסלון לבין הקיר האמיתי של הבית. אל תוך המרווח הזה ניתן להכניס את כל החוטים המיותרים: החוטים של הטלוויזיה, חוטים של מערכת הקולנוע הביתית, חוטים של חיבורי מחשב, אם קיים כזה בסלון. התוצאה פשוט משובבת נפש: חדר ללא חוטים. לא עוד חוטים העוברים בין הרגליים, תלויים ומשתרכים על פינות הבית או זרוקים מאחורי הרמקולים של מערכת הקולנוע, בתקווה שאיש לא ישים לב. סלון אשר בוצעו בו עבודות גבס מקצועיות, נהנה מרמה גבוהה מאד של אסתטיות. שווה.

עבודות גבס בסלון – זמן קצר, מחירים לא בשמיים.

הדבר היפה ביותר בכל הסיפור הזה הוא העובדה כי עיצוב חללים באמצעות עבודות גבס לוקח זמן קצר יחסית, והבלגאן שהוא עושה בחדר המעוצב הינו מזערי, יחסית לכל עבודת שיפוצים אחרת. ניתן להנמיך תקרות, ליצור עמודים באמצע הסלון, ליצור אדניות נפלאות לחלונות ועוד – כיד הדמיון הטובה על בעל הדירה או הבית.

עיצוב גבס בסלון

מזנונים וספריות קנויים זה פאסה. ברוכים הבאים לעולם המדפים הבנויים. מומחה עבודות גבס שהוא גם אמן בנשמתו, יוכל לסייע לכם לתכנן וכמובן להוציא לפועל את בנייתם של ספריה או מזנון שתוכננו ובוצעו בדיוק בהתאם לצרכים הייעודיים שלכם. מערכת שמע, טלוויזיה, ספרים או כלי הגשה ונוי – כל אלה יוכלו להשתלב במזנון גבס בנוי המשולב בקיר הבית. מובן כי שימוש חכם ונכון בגבס יאפשר לכם את הסתרתם של כבלי חשמל ויצירת נישות ייעודיות לגופי תאורה שישלימו את המראה העיצובי הסופי.