עבודות גבס מיוחדות

עבודות גבס מיוחדות

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

עבודות גבס מיוחדות

עבודות גבס מיוחדות נחשבות לאחד התחומים היותר מגוונים, כשמדובר בשינויים ושיפוצים בבית. הסיבה לכך פשוטה – ניתן להשתמש בעבודות גבס מיוחדות, הן לצרכי עיצוב חללים שונים בבית או בדירה והן לצרכי ביצוע שינויים מעשיים בדירה, כדוגמת הזזת קירות ואפילו בניית חדרים חדשים. מצד אחד, הגבס הינו חומר שקל מאד לעבוד איתו ולעצב אותו ומצד שני הגבס אוטם רעשים חיצוניים בצורה טובה במיוחד, כך שהוא מתאים מאד ליצירת קירות חדשים או אפילו עיצוב קירות או הקטנת חללים.

עיצוב חללים ועבודות גבס מיוחדות

לא מעט אנשים חולמים על דברים שלעולם לא יוכלו להשיג: חדר שינה מלכותי ומהודר, חצר ובה עמודים רומיים עתיקים ועוד כיוצא באלה חלומות בהקיץ. האמת העירומה היא, כי הרוב המוחלט של האנשים אכן לא יממשו את החלומות הללו לעולם. אבל עם זאת, בעזרת עבודות גבס מיוחדות ניתן להגשים ולו חלק קטן מהפנטזיה. במקום לקנות את הארמון – אפשר פשוט להביא אותו לסלון…

בעזרת עבודות גבס מיוחדות ניתן לעצב את הסלון כאילו היה אולם נשפים מלכותי: תיקרה מעוצבת היטב בסגנון הרצוי, בתוספת נברשת יוקרתית ומלכותית, קירות מקושטים ומעוצבים דמויי עמודי שיש עתיקים וכמובן – קרניזים, שבלעדיהם שום אולם מלכותי איננו מושלם. את אולם הנשפים המלכותי לא ניתן לקנות ואפילו לא לשכור, אבל ניתן בהחלט ליצור אווירה מסוימת, כראות עיניו של בעל הבית.
למעשה ניתן לעצב כל אחד מחדרי הבית בעיצוב שונה, כשהסלון הינו רק דוגמה למה שאפשר לעשות.

עבודות גבס מיוחדות – זמן קצר, מחירים לא בשמיים.

הדבר היפה ביותר בכל הסיפור הזה הוא העובדה כי עיצוב חללים באמצעות עבודות גבס מיוחדות לוקח זמן קצר יחסית, והבלגאן שהוא עושה בחדר המעוצב הינו מזערי, יחסית לכל עבודת שיפוצים אחרת. ניתן להנמיך תקרות, ליצור עמודים באמצע הסלון, ליצור אדניות נפלאות לחלונות ועוד – כיד הדמיון הטובה על בעל הדירה או הבית.

ואולם על מנת לבצע את כל אלה, מומלץ מאד לפנות לבעלי מקצוע המומחים בביצוע עבודות גבס מיוחדות. שכן דווקא בגלל שמדובר בחלום שמוגשם, חשוב שהעבודה תתבצע במקצועיות הנדרשת.

בעזרת עבודות גבס מיוחדות

ניתן בקלות להפוך כל סלון ליצירת פאר עיצובית.  עבודות גבס מיוחדות באזור הסלון יאפשרו לכם בין היתר את הפעולות הבאות:
•    הנמכות תקרה – עיצוב התאורה, פנלים דקורטיביים, פרופילי גבס מעוצבים.
•    יצירת מזנונים ומדפים.
•    חיפוי קירות – הזזת מתגי חשמל, התקנת ספוטים, שילובי גבס וזכוכית.
•    חיפוי תעלות מיזוג אוויר.