תקרות גבס

תקרות גבס

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

תקרות גבס

כיום תחום הגבס התפתח מאוד בבתים הפרטיים ונכנס לתחום תקרות גבס מעוצבות, אשר הן פתרון עיצובי לכל דבר, בעבר עבודות גבס היו רק פתרון למחיצות או קירות, כיום תחום עיצוב עם גבס התפתח מאוד ונהיה מודעות לתקרות גבס מעוצבות.
ולכן לעבודות גבס ויצירת תקרות גבס מעוצבות יש כמה יתרונות:
  1. העבודה עם גבס היא מהירה ויעילה ובסופו של דבר גם מאוד יפה ותורמת לעיצוב הבית.
  2. עלות הגבס נמוכה מאוד לכן עיצוב הבית עם גבס הינו פתרון מושלם.
  3. באמצעות האלסטיות של הגבס ניתן לבצע עיצובים בתקרות גבס בצורה נוחה ומדהימה.
  4. הגבס הינו מאוד קל, לכן שאם במרה ויש סדקים וצריך לבצע תיקונים אפשרי לעשות את זה ללא כל בעיה.
  5. הלוחות גבס הינן חסינות מים ואש ברגע שמבצעים התקנה נכוננה, לכן תקרות גבס מעוצבות גם משפרות את עיצוב הבית וגם יכולות להגן עלינו מפני נזילות ובמקרים חריגים מאש.
  6. לוחות הגבס שומרות על בידוד חום וקור.

עיצוב תקרות גבס

​תקרות גבס מונמכות נבנות כדי להכניס בתוכן את תשתיות החשמל, המיזוג והתקשורת, ולהסתירן באופן אסתטי. תקרות גבס מעוצבות יוצרות עיצוב פנימי ייחודי במבנה, ובתוספת קרניזים מתקבל אפקט מרשים במיוחד.  תקרות גבס מעוצבות הן הדרך שלכם להוסיף למראה החלל וכמו כן לשלב תאורה בצורה מושלמת. אם אתה מעוניינת בתקרות גבס מעוצבות אך לא יודעים מה לבחור אנו כאן עומדים לשרותכם, נשמח לייעץ לכם על תקרות גבס מעוצבות ויפות במיוחד.
תהליך בניית תקרה מגבס כולל התקנת קונסטרוקציית מתכת, שאליה אנו מצמידים את פלטות הגבס. הלוחות מגיעים במגוון גדלים: 2.60 מטר, 2.80 מטר או 3 מטר אורך, וברוחב 1.20 מטר. ניתן להזמין פלטות עם 2 או 4 פזות לתקרות רצוי 4 פזות. לאחר מכן אנו מחברים את הלוחות עם ברגים, מבצעים עבודות מרק על החיבורים ומקפידים על גימור נקי ומושלם. בראש עקרונות בחברה עומדת מלאכת הגימור שמושלמת, אנו מאמינים כי איכות המוצר נמדדת גם בחומרים אך לא פחות ברמת הגימור.

לפני התקנת תקרות גבס מעוצבות חשוב לוודא שאין סימני נזילה על התקרה הקיימת. כתמי רטיבות בתקרה מעידים על בעיה בצנרת, שעלולה להחריף אם לא תטפלו בה. אם תתקינו תקרת גבס על תקרה שסובלת מבעיית רטיבות, תקרה גבס תספוג גם היא נזקים כבדים, וחמור מכך – תקשה עליכם את הגישה לתקרה המקורית ולתיקון הבעיה.

פרמטר חשוב נוסף שיש לבדוק לפני שמתקינים תקרת גבס הוא גובה התקרה הקיימת. אם אתם מעוניינים בהנמכת תקרה רק מטעמים עיצוביים, אין שום הגבלת גובה, תקרה גבס החדשה יכולה להיות מותקנת בכל גובה. אך אם אתם זקוקים לה מסיבות פרקטיות, על קבלן הגבס להתאים את גובה התקרה לגובה הרהיט / האביזר הגבוה ביותר שאמור להיות בחדר (ארון בגדים, מזגן וכו'). כמו כן, יש לשים לב לחיבורים שבין תקרות גבס לתקרה הקיימת.