צביעת דירות בירושלים

צביעת דירות

זקוקים לשיפוץ, ייעוץ או הצעת מחיר?

שיפוץ מקצועי, ייעוץ ויחס הוגן, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

צביעת דירות בירושלים

כשאתם רוצים להתחיל תהליך צביעת דירות בירושלים ואתם רוצים לצבוע את קירות הבית אתם צריכים להחליט באיזה צבע להשתמש. ישנם סוגים שונים של צבעים בעלי אפקטים שונים הנעים בין גווני סאטן לגוונים מבריקים.

אז איך לעשות את הבחירה הנכונה? המשך לקרוא למידע נוסף וטיפים שימושיים לחיסכון.

מחירי צביעת דירות בירושלים

באופן כללי, לצביעת דירה בירושלים אין מחירים קבועים. אך עדיין ניתן לקבל מושג כללי על רמת מחירי צביעת דירות ושיפוצים באופן כללי.

צביעת דירות בירושלים

עיין בטבלה הבאה כדי לברר את העלויות לסוגים הנפוצים ביותר של צביעת דירות בירושלים.

כמות חדרים/ חדר בדירה מחיר לא כולל צביעת תקרה מחיר כולל צביעת תקרה
צביעת קיר בודד מחיר נע בין 300-600 ש"ח
צביעת חדר אמבטיה בירושלים מחיר נע בין 800-1200 ש"ח 800-1,500 ש"ח
צביעת מטבח בירושלים מחיר נע בין 700-900 ש"ח 805-1035 ש"ח
חדר אחד מחיר נע בין 700-1000 ש"ח 1,000-1,500 ש"ח
צביעת דירת שני חדרים בירושלים מחיר נע בין 1,600-2,500 ש"ח 2,500-3,000 ש"ח
צביעת דירת שלושה חדרים בירושלים מחיר נע בין 3,000-3,500 ש"ח 4,000-4,500 ש"ח
צביעת דירת ארבעה חדרים בירושלים מחיר נע בין 4,000-4,500 ש"ח 5,000-6,000 ש"ח
צביעת דירת חמישה חדרים בירושלים מחיר נע בין 4,500-5,500 ש"ח 6,000-7,000 ש"ח
צביעת קירות חיצוניים בירושלים מחיר נע בין צבע אקרילי: בין 60-70 ש"ח למ"ר

 

מחיר נע בין שליכט: 150-170 ש"ח למ"ר

המחירים בטבלה הם מחירים מומלצים בלבד, המחיר הסופי משתנה למ"ר. כדי לברר את העלות המדויקת של צביעת הדירה שלך, פנו לצבעים הקרובים אליכם. בקשו 4-5 הצעות מחיר והשוו ביניהם בכדי שתוכלו לבחור בהצעה הטובה ביותר לצביעת דירה בירושלים.

איזה צבע לבחור לצביעת דירות בירושלים

בשוק הצבע בישראל ישנם מוצרים רבים, צבעים ומאפיינים שונים, שכל אחד מהם מתאים לצורך אחר. בחירת הצבע המתאים לצביעת דירות בירושלים יכולה בקלות להפוך למשימה לא פשוטה.

בין הסוגים הנפוצים ביותר, ישנם:

  • צבע אמייל
  • צבע אקרילי
  • צבע על בסיס מים

צבעים על בסיס אמייל הם צבעים אקריליים בגימור מבריק או סאטן. ישנם סוגים של אמיילים דוחים מים או רחיצים, מושלמים לחדר הרחצה או למטבח. כמעט בכל המקרים, צבע זה מבוסס על מים, בעל כוח כיסוי גבוה וקל למריחה.

צבע אקרילי משמש לייבוש מהיר וחייו הארוכים. ניתן להשתמש בצבעים אקריליים על סוגים שונים של קירות לצביעת דירות בירושלים, יש להם כיסוי מושלם וקל לשמור עליהם.

צביעת דירות בירושלים

צבע על בסיס מים

הודות לביצועים הגבוהים שלו, צבע על בסיס מים הוא הצבע הנפוץ ביותר לקירות. יש לו עלות מעט גבוהה יותר מהסוגים האחרים, אך יש לו אורך חיים ארוך.

צבע זה זמין בגרסאות שונות:

  • רָחִיץ
  • אוורירי
  • צבע מבודד חום

מכיוון שקל לנחש מהשם, ניתן לנקות את הראשון בעזרת מטלית לחה. זה, למשל, אידיאלי לחדר ילדים או מטבח.

לעומת זאת, הסוג השני של צבע על בסיס מים משמש לסביבות לחות כמו חדר האמבטיה ומונע היווצרות עובש.

לבסוף, הצבע המבודד חום אשר מבוסס על מים מסייע בשיפור בידוד החדר, וגם מסייע להילחם בהופעת עובש ועיבוי. בחירת הצבע הנכון על בסיס מים מצריכה עזרה של צבעי שיכול לנתח בקפידה את הקיר כדי להמליץ ​​על סוג הצבע המתאים ביותר.

צבעים נגד עובש

לעתים קרובות יש על קירות הבית עובש. כדי לפתור את הבעיה לנצח, חשוב לבחור בצבע נגד עובש אשר לרוב נמצא בשני סוגים:

  • צבע נגד עובש
  • צבע נגד עיבוי.

הראשון מסייע במניעת חיידקים הגורמים לעובש ומעשי מאוד לשימוש משום שצבע זה מתפשט בקלות ומתייבש תוך זמן קצר. צבע נגד עובש נוגד עיבוי, כשמו כן הוא, מסייע במלחמה בעובש הנגרם על ידי עיבוי בזכות מיקרו-כדוריות השומרות על הקירות בטמפרטורה חמה יותר, ובכך נמנע מההלם התרמי בין האוויר החם לקירות קרים.

איזה צבע הכי מתאים לצביעת דירה בירושלים?

ישנם מספר קריטריונים לבחירת גוון הצבע המתאים ביותר לצביעת דירה בירושלים. אם אינך בטוח, יש הנחיות שיעזרו לך לבחור את הצבע המתאים ביותר. לדוגמא, אם החדר שיש לצבוע אותו ממוקם בגיוון צפון ולכן מכניס רק מעט מאור, עדיף לבחור בצבע חם. לעומת זאת, אם הוא ממוקם דרומה, ניתן לצבוע את החדר בצבעים קרים או בהירים יותר.

בין כל הקירות, הלבנים הם הנפוצים ביותר משום שהם מאפשרים לכם לבחור כל סוג של רהיטים לחדר אשר בעתיד ניתן לשנות ללא בעיות. יתר על כן, זוהי בחירה מתאימה במיוחד לחללים קטנים, מכיוון שלבן נותן בהירות ומרחב. אם צבע קיר זה לא מושך אתכם, ישנן וריאציות כמו בז ', דבש, לבן קרח או שמנת.

צבעים שונים לצביעת דירות בירושלים

בשנים האחרונות קירות צבועים בשחור נעשו אופנתיים מאוד. אלה מאפשרים לכם להדגיש אלמנטים מסוימים בחדר, כגון ציור אשר תלוי על הקיר או רהיט מסוים. להשפעה פחותה, ניתן להשתמש בו על אחד מארבעת קירות החדר.

לאדום יכולת להעביר אנרגיה וחיות. לכן הוא אידיאלי באזורים כמו הכניסה או חדר האוכל. ירוק, לעומת זאת, משדר שלווה ומושלם לחדרי שינה.

אלה רק חלק מהצבעים שתוכלו לבחור לקירות הבית שלכם בזמן צביעת דירה בירושלים. עם זאת, חשוב לעקוב אחר הטעם האישי ולבחור צבע קיר המספק אתכם באופן מלא.

אם אתם עוקבים אחר המגמות או הכללים בכל חדר עד הסוף, בסופו של דבר אתם תבחרו במשהו שלא מוצא חן בעיניך ותמצאו את עצמכם צובעים את הדירה שוב לאחר מספר חודשים.

קרא עוד